ПРО НАС

Наша історія

Компанія СТ-АРТ – бізнес-модель з високими темпами росту в умовах насиченого конкурентного середовища. З часу заснування в 2011 р. компанія завдяки ефективним маркетинговим рішенням за короткий час розширила асортимент, сферу послуг та стала надійним і стабільним партнером для клієнтів і постачальників.

Ми сьогодні

На сьогоднішній день компанія СТ-АРТ – партнер 14 авторитетних українських виробників напоїв та інших товарів категорії FMCG. До числа клієнтів входять рітейлери, заклади сегменту HoReCa. Крім дистрибуції в комплексі послуг – мерчандайзинг, маркетингова підтримка, встановлення торгівельного обладнання.

Подальший розвиток

Майбутнє компанії пов’язане зі збільшенням переліку послуг, поповненням асортименту продукції новими торговими марками, співпрацею з новими постачальниками. Планується розширити географію поставок, запропонувати клієнтам диференційований підхід по логістиці, розробити ефективні маркетингові рішення.

НАШІ ПАРТНЕРИ

 • АТ «Бердичівський пивовар

  З моменту запуску у 1861 році завод не припиняє своєї роботи до сьогоднішного дня. Підприємство є регулярним учасником професійних конкурсів пива, за час участі у яких продукція ВАТ «Бердичівський пивоварний завод» отримала понад 30 нагород.

 • ТОВ «Уманьпиво»

  Уманське пиво вариться з 1878 року. Для виготовлення пива застосовується власноруч вирощений ячмінь, виготовлений з нього солод, якісний хміль, кришталево чиста вода і секретна раса дріжджів.Живе уманське пиво - це якість і натуральність

 • Тернопільська пивоОпілля

  Тернопільська пивоварня «ОПІЛЛЯ» збудована у 1851 році, у місцевості званій "Провалиха". Це була ПЕРША в Тернополі велика пивоварня . "Опілля" дотримується найвищих стандартів у виробництві продукції. Головним є якість, а не кількість.

 • ПАТ «Фірма Полтавпиво»

  Перше полтавське пиво побачило світ в 1965 році. Пиво і напої торгової марки «Полтава» - це полтавське щедре сонце, чиста артезіанська вода, українська працьовитість і сучасні знання про те, яким має бути справжнє живе пиво.

 • ТОВ "Калуш Бровар Дистриб

  З XIX століття, від коли існує «Калуський Бровар», смак нашого пива формувався під впливом європейських культур пивоваріння, особливо відчувається німецько-чеських акцент у технології галицького пивоваріння.

 • Рівненський пивоварний за

  Наприкінці ХІХ століття на Рівненській пивоварні було створене Акціонерне товариство «Парового пивоваренного завода «Бергшлоссъ». Видами діяльності сучасного підприємства є: виробництво безалкогольних напоїв, мінеральної води та оптова торгівля напоями.

 • ПрАТ “Хмельпиво”

  ПАТ «Хмельпиво», побудований ще в дореволюційний період, виготовляє насправді натуральний напій та розливає його в екологічно-чисту тару, для забезпечення виготовлення цього напою використовує місцеву сировину, яка вирощується на родючих українських землях Хмельниччини.

Постачальники

Вагомий аргумент на користь співробітництва з компанією СТ-АРТ – ефективно діюча схема збуту товарів категорії FMCG, фінансова стабільність і бездоганна репутація. Компанія зацікавлена в розвитку партнерських взаємовідносин з виробниками і постачальниками. Аналіз ринку та застосування сучасних маркетингових інструментів дає змогу готувати для партнерів максимально вигідні пропозиції.

Партнери

Клієнтам компанії СТ-АРТ забезпечується якість продукції, дотримання умов і строків виконання замовлення, контроль з боку персонального менеджера. Розробляються індивідуальні умови співробітництва з клієнтами. Такий підхід створює передумови для отримання високого прибутку обома сторонами. Досвід партнерства з відомими рітейлерами та закладами сегменту HoReCa – свідчення ефективності бізнес-моделі компанії.

 • Brasserie de Saint-Omer

  La Brasserie де Сент - Омер був заснований в 1866 році.Його успіх і міжнародне визнання та розвиток відбувся дуже швидко, так як обсяг виробництва досяг 1,4 млн. декалітрів через продаж пива в роздріб по всій Європі.

 • Пивоварний завод «Волинсь

  Пивоварний завод «Волинський бровар» варить справжнє живе пиво зі смаком чеських традицій. На першому місці для нас стоять інтереси і здоров'я споживачів.

 • ТОВ ПІІ «Еконія»

  У березні 2009 року відбувся запуск сучасного в Україні виробництва мінеральної води і дитячого харчування. З моменту створення компанії було визначено його головну мету: стандарти якості підприємства повинні бути високими і відповідати високим світовим вимогам.

 • ТОВ "СНЕК ЛАЙФ"

  Компанія «СНЕК ЛАЙФ» з 2013 року - виробник натурального, здорового і смачного снека під торговою маркою ХрустKORN. В якості сегменту компанія вибрала саме здорові снеки, так як піклується про своїх споживачів і пропонує тільки натуральні продукти.

 • ТМ "Галицькі роси"

  Компанія "Пром-Дорекс" та торгівельна марка "Галицькі роси" створена 15 березня 1999 року. Завод знаходиться в екологічно чистому районі Тернопільської області в селі Верхняківці Борщівського району. Якість продукції контролюється на всіх етапах виробництва власною акредитованою лабораторією.

 • ТМ "Гросс-Лібенталь"

  Традиції виноробства в долині Грослібенталь були закладені в 1804 році. А ПрАТ «Вікторія» бере початок в 1996 році. Власна сировинна база забезпечує виробництво якісними виноматеріалами та надає широкі можливості для створення фірмових сортів вина методом купажування.

 • ТМ "Cidre Royal"

  У 2000 році було розміщено виробництво в Україні. Так було створено компанію «Роял Фрут Гарден», що вперше в сучасній Україні відновила виробництво натуральних сидрів по традиційній в Європі технології з допомогою спеціалістів з Австрії та Німеччини та завдяки ентузіастам з України.

HORECA

#бар#ресторан#кафе#розлив#пиво#лимонад#квас#сидр#

СПІВРОБІТНИЦТВО

Розширюємо межі Ваших можливостей.

Контакти

адреса


07416
Броварской р-н
с. Погребы, ул. Папанина, 3

телефони


+380 (93) 143 33 16,
+380 (93) 822 77 32

зворотній зв'язок